Strona główna  Tocznia  Nadruki na pytach

Nadruki na płytach

Teraz gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość nadruków na płytach. Dzięki technologicznie zaawansowanym maszynom sprawdzamy płyty przed nadrukiem oraz po jego wykonaniu.

Nasi drukarze wykonają dla Ciebie nawet najbardziej fantazyjny nadruk
Posiadamy urządzenia pozwalające na wykonanie nadruku w trzech dostępnych metodach:

  • SITODRUK
    Druk sitowy polega na przelewaniu farby przez specjalne siatki (sita). Na powierzchni sit znajdują się mikroskopijne otwory, przez które przelewa się farba tworząc odbitkę na płycie znajdującej się na spodzie sita. Po naniesieniu farby na powierzchnie płyt farba jest utwardzana promieniami UV
  • DRUK OFFSETOWY
    To odmiana płaskiego druku, w której nadruk przenoszony jest na powierzchnię płyty z blachy drukarskiej za pomocą specjalnych gumowych wałków. Po naniesieniu farby na powierzchnie płyt farba jest utwardzana promieniami UV.
  • DRUK CYFROWY
    Druk bezpośredni. Punkty rastrowe tworzące obrazek wystrzeliwane są na powierzchnię płyty wprost z głowic drukujących. W tej metodzie nie ma typowej przygotowalni jak w druku offsetowym czy sitodrukowym. Drukujemy w zasadzie bezpośrednio z komputera. Tym sposobem możemy od ręki wydrukować żądaną ilość płyt CD/DVD zachowując dobrą  jakość i optymalną cenę za sztukę. Nasza maszyna drukuje sześcioma głowicami/kolorami  M Y K LC LM  co wyraźnie poprawia jakość obrazka w części przejść tonalnych. W druku pełnymi kolorami osiągamy bardzo żywe nasycenie barw.