Strona główna  Tocznia  Duplikacja

DUPLIKACJA

W przypadku, gdy czas jest dla Państwa najważniejszy, a nakład jaki chcą Państwo powielić jest niewielki, możemy zaproponować duplikację płyt CD-R oraz DVD-R na urządzeniach do kopiowania najwyższej klasy. Wykorzystywane do tego celu nośniki są dostarczane wyłącznie przez sprawdzonych producentów, aby produkt końcowy był w stanie zaspokoić wszystkie Państwa wymagania.

Jeśli nakład, który chcą Państwo pozyskać nie przekracza 500 sztuk, można skorzystać właśnie z metody duplikacji. Najczęściej w ten sposób powiela się płyty CD i DVD z materiałami multimedialnymi i informacyjnymi, katalogami promocyjnymi i innymi w ilościach nie przekraczających 1000 sztuk. Dowolna ilość płyt kompaktowych zostanie przez nas dla Państwa skopiowana w ekspresowym czasie. W procesie duplikacji każdy krążek zostaje automatycznie sprawdzany. Wykonujemy również profesjonalne nadruki i opakowania odpowiadające wytycznym naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów zlecenia lub złożenia zapytania ofertowego. Posiadamy nowoczesne urządzenia i wieloletnie doświadczenie na rynku.

Większość zleceń realizujemy już z dnia na dzień, dlatego jeśli chcecie Państwo przygotować nowoczesną ofertę produktową lub usługową, zaprezentować coś szerokiemu gronu odbiorców, przekazać materiały uczestnikom szkoleń czy konferencji – najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie nagranie ich na nośnikach CD lub DVD. Dodatkowe wyróżnienie w postaci cyfrowego nadruku CMYK na wierzchniej stronie płyty będzie dodatkowym atutem.