Strona główna  Tocznia

Tłocznia

W drukarni DIGITAL DISC przyjmujemy zamówienia na tłoczenie płyt CD i DVD. Dzięki nowoczesnej technologii uzyskujemy wszystkie dostępne formaty nośników. Gwarantujemy zadowalający odbiór danych bez względu na ilość powielonych egzemplarzy. W przypadku tłoczenia nie można już dograć danych na wybranym nośniku.

Zajmujemy się również duplikacją na zlecenie Klientów, którzy potrzebują niewielkiej ilości powielonych egzemplarzy jednego nośnika. Dla zwiększenia atrakcyjności produktów wykonujemy nadruk na płytach i oferujemy szeroki asortyment opakowań. Gwarantujemy doskonałą jakość obrazu i dźwięku na nośnikach kompaktowych.

Tłoczenie płyt kompaktowych

cdOferujemy tłoczenie płyt CD i DVD. Nasze produkty to dyski o średnicy 120 mm, wykonane z materiału poliwęglanowego z odciśniętym na jednej stronie obrazem spirali danych. Pokrycie ścieżki danych warstwą srebra lub złota umożliwia odczyt w laserowych odtwarzaczach.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne formaty nośników optycznych:

- CD-Rom, Audio, Extra
- Video (VCD) oraz Super Video (SVCD)
- jedno- i dwuwarstwowe płyty DVD w formatach: Audio, Rom, Video, Extra
- mini.

Zobacz jak powstają nasze płyty!

Duplikacja płyt

Płyta kopiownaW przypadku, gdy czas jest dla Państwa najważniejszy, a nakład jaki chcą Państwo powielić jest niewielki, możemy zaproponować duplikację czystych nośników nagrywalnych na urządzeniach do kopiowania najwyższej klasy, które gwarantują wysoką jakość zapisu oraz poprawną weryfikację skopiowanego materiału. Wykorzystywane do tego celu nośniki są dostarczane wyłącznie przez sprawdzonych producentów, aby produkt końcowy był w stanie zaspokoić wszystkie Państwa wymagania.

Kopiowanie wykonujemy na płytach CD lub DVD bez nadruku lub na nośnikach już wcześniej zadrukowanych (zobacz nadruki na płytach).

Nadruki na płytach

nadrukiNowoczesny park maszynowy i doskonale wyposażona drukarnia (w Łomiankach pod Warszawą) pozwala nam zaoferować najwyższą jakość nadruków na płytach tłoczonych oraz nagrywalnych.

Nie stosujemy naklejek! Nasze pełnokolorowe nadruki, które wykonujemy bezpośrednio na powierzchni nośnika, są wodoodporne oraz odporne na ścieranie.

 1. cyfrowy
 2. offsetowy
 3. sitodruk

Opakowania

7695638_sOferujemy szeroką gamę opakowań do płyt CD i DVD:

 • Opakowania plastikowe:
  - Jewel Box (przezroczysty i czarny)
  - Jewel Box slim (przezroczysty i czarny)
  - DVD Box (czarny i przezroczysty) grzbiet – 7, 9, 14, 22 mm
  - Super Jewel Box
 • Opakowania foliowe i papierowe:
  - koperta foliowa / koperta foliowa z paskiem kleju
  - koperta papierowa z okienkiem
 • Opakowania drukowane – zobacz dział DRUKARNIA
 • Opakowania specjalne, spersonalizowane