Strona główna  Drukarnia  Teczki ofertowe

TECZKI OFERTOWE

Funkcjonalne i dobrze zaprojektowanie teczki ofertowe są niezastąpionym elementem wizerunkowym w każdym biurze. Pozwalają na gromadzenie i segregowanie dokumentów firmowych, jak również w elegancki sposób zaprezentować ofertę firmy Klientowi. W drukarni cyfrowej Digital Disc w Warszawie takie produkty drukowane są na kartonach jedno i dwustronnie powlekanych. Do wyboru jest kolorystyka CMYK lub PANTONE. W celu dodatkowego uszlachetnienia można zastosować folię matową lub błyszczącą. To wzmocni funkcję reklamowo – marketingową, którą pełnić ma teczka. Teczka posiada dodatkowe wycięte miejsce na wsunięcie wizytówki firmowej.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów nakłady mniejsze drukujemy cyfrowo, a większe – offsetowo. Oferujemy również na specjalne zamówienie teczki z poszerzonym grzbietem, które pomieszczą większe ilości kartek.

Przekazywanie Klientowi dokumentów bądź katalogów produktowych właśnie w takiej okładce będzie zdecydowanie bardziej eleganckie. Luźne kartki nie pogubią się, a użytkownik teczki będzie miał zawsze pod ręką kontakt do firmy, z którą podejmuje współpracę. Im bardziej dopracowana graficznie i ozdobiona okładka, tym lepszy efekt wizerunkowy Państwo osiągniecie. Najbardziej praktyczne są modele z gumką. Te grubsze mogą być wyposażone w zamknięcie na zatrzask lub magnes. Warto do takiej teczki dołączyć inne firmowe upominki – długopis, notes czy smycz do kluczy. To zestaw, który zapewni Państwu przychylność uczestników spotkania.