Strona główna  Drukarnia  Katalogi

KATALOGI

Chcecie Państwo zaprezentować ofertę swojej firmy w atrakcyjny sposób? Katalog sprawdzi się w tym celu idealnie. Katalogi w drukarni cyfrowej Digital Disc drukujemy w najpopularniejszych formatach: A6, A5, A4, DL lub B5. Podczas opracowywania efektu końcowego proponujemy szeroki wachlarz papierów o różnym wykończeniu i grubości, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów. Wydruk można również uszlachetnić folią matową albo błyszczącą. Gotowy produkt standardowo zszywamy dwoma zszywkami. W zależności od nakładu produkcji proponujemy druk cyfrowy lub offsetowy.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wydruk katalogów w ekskluzywnej formie i niewysokiej liczbie egzemplarzy, można wybrać technologię cyfrową. W tym przypadku druk następuje bezpośrednio z pliku komputerowego. Nie ma konieczności naświetlania blach i diapozytywów. Atutem tego rozwiązania jest błyskawiczny czas realizacji zamówienia.

Profesjonalny katalog produktowy powinien być odpowiednio złączony w introligatorni. Polecamy klejenie i zszywanie. To wydawnictwo będzie wizytówką Państwa działalności. Zaprezentujecie tutaj wszystkie dostępne produkty i usługi z opisami, aby ułatwić Klientowi podjęcie decyzji. Warto uatrakcyjnić taki materiał promocyjny ciekawymi zdjęciami. Okładka może być usztywniona i uszlachetniona folią z połyskiem lub matem. Rekomendujemy Państwu zastosowanie papieru o wysokiej gramaturze i jakości. Zapraszamy do składania zamówień na wydruk wraz z gotowym projektem katalogu.