Strona główna  Drukarnia  Foldery

FOLDERY

Drukując foldery w drukarni cyfrowej Digital Disc w Warszawie macie Państwo możliwość zamieszczenia większej ilości niezbędnych informacji o produktach i usługach niż w ulotkach. Foldery doskonale sprawdzą się podczas imprez promocyjnych, jak i targów branżowych. Do wyboru oferujemy druk metodą offsetową lub cyfrową na różnych gramaturach papieru. Dodatkowo możemy uszlachetnić je folią matową lub w połysku, lakierem offsetowym lub UV.

Folder jest kompendium wiedzy na temat Państwa działalności, najważniejszą wizytówką. Warto skrupulatnie podejść do wykonania tego produktu, dobrze przemyśleć projekt graficzny i wybrać solidną drukarnię cyfrową. W takim wielostronicowym wydawnictwie powinny znaleźć się atrakcyjne zdjęcia. Wiele firm fotograficznych zajmuje się właśnie wykonywaniem sesji marketingowych, gdzie zdjęcia najpełniej oddają charakterystykę produktu czy usługi. Zwięzły tekst powinien odpowiadać na najważniejsze zagadnienia, które mogą interesować potencjalnego Klienta. Treści mogą być podzielone na działy tematyczne. Warto zastosować wyróżniki w postaci odmiennego kroju lub koloru czcionki, ale bez przesady. Uszlachetnienia poligraficzne podkreślą atrakcyjność konspektu.

Przyjmujemy zamówienia na różnorodne wydawnictwa promocyjne dla firm. Zachęcamy do zaprezentowania nam gotowych projektów przy zamawianiu usługi, w celu omówienia szczegółów.