Strona główna  Drukarnia  Druk ulotek

DRUK ULOTEK

Chcecie Państwo pozyskać nowych Klientów i skutecznie wypromować swoją firmę? Skorzystajcie z ulotek reklamowych – najprostszego sposobu na promocję swoich usług lub produktów. W drukarni Digital Disc znajdziecie druk ulotek wysokiej jakości i w dowolnym rozmiarze.

Jeśli macie Państwo niewiele czasu na realizację zamówienia, proponujemy wydruk ulotek w technologii cyfrowej. Do wyboru jest papier matowy lub błyszczący, w gramaturze od 80g do 200g. Takie zlecenie zrealizujemy już w 24 godziny. Druk cyfrowy ulotek w Warszawie jest zdecydowanie najtańszą opcją przy nakładzie niskim, nawet kilkunastu sztuk. W firmie Digital Disc stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość koloru i obrazu. Polecamy ulotki jednostronne, dwustronne, broszury składane.

Zależy Państwu na prawdziwie unikalnej jakości wyraźnego i ostrego wydruku tekstu oraz grafiki w materiałach promocyjnych? Wybierzcie więc ulotki drukowane offsetowo. Ta technika charakteryzuje się większą dokładnością w aplikacji jednokolorowych obszarów wydruku oraz większym punktem rastrowym. Przez to uzyskujemy ostrzejszy obraz. W tym przypadku również wybierać można z papieru matowego lub błyszczącego w gramaturze od 80g do 200g. Ta metoda zapewnia opłacalność przy nakładach powyżej 1000 sztuk z jednego wzoru. Jeśli nie posiadacie Państwo własnego projektu na materiały reklamowe, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych pracowników.

Jak opracować dobrą drukowaną ulotkę reklamową?

Ulotka powinna być czytelna w odbiorze i zawierać najważniejsze informacje, ponieważ z reguły jej odbiór trwa tylko chwilę. Jeśli jednak przykuje uwagę odbiorcy, może stać się bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. Nagłówek powinien przyciągnąć uwagę odbiorcy Tekst na niej umieszczony powinien być napisany prostym językiem Projekt ma być przejrzysty, z odpowiednim rozplanowaniem tekstu i grafiki Nie można pominąć umieszczenia danych kontaktowych firmy