Strona główna  Drukarnia

Drukarnia cyfrowa

Historia druku to naprawdę ciekawa lektura. Przenosić na trwałe materiały różne obrazy i znaki próbowano już 2.000 lat przed naszą erą. Żadna z metod z tamtejszych czasów nie była doskonała. Dopiero po wynalezieniu papieru w Chinach w roku 105 poligrafia nabrała rozpędu.

Aby nadążyć za pędzącą technologią nasza firma stale inwestuje w nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu nie tylko przeganiamy konkurencję jakością druku ale także szybkością wykonania oraz ceną, która zaczyna grać bardzo dużą rolę na dzisiejszym rynku.

Nasza drukarnia posiada zarówno maszyny offsetowe do druku wysokonakładowego, jak i cyfrowe do małych nakładów i błyskawicznych terminów realizacji.

Nasi klienci cenią nas za doświadczenie i indywidualną obsługę klienta. Dobierając nasz zespół głównym kryterium było doświadczeniem w branży. Dzwoniąc pod nasz numer lub pisząc na dowolną skrzynkę pocztową mogą się Państwo przekonać o naszym profesjonalizmie i chęci współpracy. Nie spoczniemy, dopóki nie spełnimy 100% oczekiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra opinia na rynku, więc jak już sami się Państwo przekonają o naszej elastyczności, z pewnością będziecie chcieli podzielić się wrażeniami z innymi.

Konica Minolta Bizhub C8000

Konica Minolta Bizhub C8000

Nawiązując do powyższego, pragniemy zwrócić Państwu uwagę również na marki posiadanych przez nas maszyn. Z maszynami do druku jest jak z każdą inną branżą. Tak jak możemy jeździć samochodami różnych marek, tak i na produkcji od razu widać z którą półką mamy do czynienia.
Druk cyfrowy wykonujemy na maszynie Konica Minolta Bizhub C8000. Sama marka jest legendą, jeśli chodzi o maszyny cyfrowe.

Ryobi 760E Ofsset Press

Ryobi 760E Ofsset Press

Maszyna offsetowa to jedna z najwyższych półek jakie istnieją na rynku światowym. Ryobi 760E przyjechała prosto z Japonii. Japońska precyzja wykonania, niezawodność oraz nowoczesność przewyższa nawet tą niemiecką. Jakość druku na maszynach Ryobi jest bezkonkurencyjna.

Również z Japonii wywodzi się firma Duplo, która dostarcza nam maszyny introligatorskie. Jest to kolejny przykład sprzętu nowoczesnego, wysokiej jakości oraz niesamowicie elastycznego. Dzięki modułowej budowie maszyny Duplo rosną wraz z drukarnią. Ich obsługa jest bajecznie prosta, a produkt finalny niemal idealny, a co najważniejsze, dzięki elektronicznym systemom sprawdzającym każda sztuka nawet z kilkumilionowego nakładu będzie identyczna i bezbłędna.

Jak Państwo widzą, nasza drukarnia - Digital Disc posiada wszystko, aby mogła zaoferować pełen wachlarz usług. Zarówno nowoczesny, rozbudowany i niezawodny park maszynowy, jak i cały zespół pracowników, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie wykorzystać go w 105%. Bo przecież samo posiadanie Ferrari nie wystarczy.

Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług. Zaczynając od ulotek w każdym formacie i w każdej formie, poprzez notesy, teczki, gazetki, a kończąc na książkach, katalogach i każdym nieszablonowym produkcie, którego nie znajdą Państwo w drukarni internetowej.
Dzisiejszy rynek europejski jest bardzo rozwinięty i w każdej już branży mamy dużą konkurencję. W dwudziestym pierwszym wieku nie wystarczy jednostronna ulotka A-6. Aby klient nas dostrzegł musi wyłowić naszą firmę wśród setek innych. Dlatego właśnie sukces gwarantuje nieszablonowość. To właśnie Państwu zapewnimy. Proszę nam dać szansę, a zaufanie przyjdzie z czasem.